I kolejka ligi powiatowej PZ LZS Złotów za nami!

• autor: Tomas_March, 2013-09-08 19:44

I kolejka ligi powiatowej PZ LZS Złotów już za nami. Owocowała w cały wachlarz emocji, począwszy od zachwytu i radości, poprzez lekki niedosyt kończąc na smutku i rozczarowaniu. Wyniki poszczególnych spotkań pierwszej kolejki PZ LZS Złotów w zakładkach poszczególnych grup -  Terminarz. Po pierwszej kolejce liderami tabel w swoich grupach są: Piast Zalesie & Gwda Kamień.

Gratulujemy zwycięzcom!!!

W Grupie I nie mieli dziś szczęścia gospodarze spotkań. Wszyscy ulegli przyjezdnym. Dzisiejsza niedziela należała zdecydowanie do gości. TPS Skórka otrzymała ciężką lekcję futbolu od Piasta Zalesie przegrywając aż 0:8. W gnieździe Sokołów ze Świętej górą okazali się dziś przyjezdni z Górznej, którzy pokonali gospodarzy 2:6. Z nieba nie spadł ani jeden „Grom” w Śmiardowie i to Novi  strzelając 3 bramki wrócili do Nowin z 3 punktami (0:3). W starciu Beniaminków  Płomień Radawnica uległ Piastowi Złotów  2:4.

W Grupie II brylowali w większości gospodarze, poza Nową Świętą, gdzie Huragan nie zdmuchnął  dziś Jedności, która nie uległa sile wiatru gospodarzy i pewnie zwyciężyła (1:4). Piast Skic strzelając 2 bramki odprawił Orły ze Stawnicy do gniazda bez straty bramki (2:0). Sen o Victorii jak śpiewał Rysiek Riedel spełnił się dziś natomiast w Józefowie gdzie gospodarze po walce pokonali Iskrę Czernice 3:2 „Panta rhej” według filozofii Heraklita – wszystko płynie, aż 10 razy wpłynęła dziś Gwda do bramki Starej Wiśniewki (10:1).

Gratulujemy Zwycięzcom!!!

autor: Tomas_March 2013-09-08 23:07:00

Profil Tomas_March w Futbolowo Czekamy na wasze opinie i komentarze. Podziel się wrażeniami z meczu. Niech ta strona żyje! Pozdrawiam

autor: jarzyna83 2013-09-09 10:56:26

Profil jarzyna83 w Futbolowo Bardzo ciekawe spotkania zapowiadają się za tydzień: ZALESIE-ZLOTOW ORAZ ZAKRZEWO-STAWNICA. OPIS WSZYSTKICH MECZY 1 KOLEJKI SUPER! POZDRO DLA PROWADZĄCEGO STRONĘ ZA POMYSŁOWOŚĆ.

autor: ~piaścik ze Skica 2013-09-09 13:53:21

avatar do tekstu zapukała nutka poezji:)

autor: Tomas_March 2013-09-10 10:16:22

Profil Tomas_March w Futbolowo @~piaścik ze Skica, Piłka nożna to poezja, a wiec należytą formą jej opisu jest sztuka poetycka. A tak na poważnie chciałbym, odejść od szablonu opisywania meczów typu: drużyna A wygrała z drużyną B, a stworzyć własny kanon wykorzystując humor, poezje , metafory i analogie. Liczę na aktywny udział i pomoc wszystkich sympatyków PZ LZS Złotów.

autor: ~anonim 2013-09-10 23:10:10

avatar Jak myslicie kto bedzie w tym sezonie rzadzil i dzielil w grupach?

autor: Tomas_March 2013-09-11 11:23:18

Profil Tomas_March w Futbolowo Z racji tego, iż sposób opisu I kolejki nie przypadł do gustu wszystkim sympatykom ligi powiatowej, a my jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i opinie, postanowiłem poddać to ocenie w ankiecie. Proszę więc o zagłosowanie według własnego uznania. Wyciągniemy wtedy wnioski i będziemy ewoluować zgodnie z trendami większości. Ja oczywiście jako twórca nie biorę udziału w tym głosowaniu.

autor: jarzyna83 2013-09-11 11:27:17

autor: jarzyna83 2013-09-11 11:38:15

Profil jarzyna83 w Futbolowo a jakie Pan Tomasz ma zdanie kto będzie po drugiej kolejce rządził w grupach???

autor: Tomas_March 2013-09-11 12:55:23

Profil Tomas_March w Futbolowo Panie Sędzio ja jestem ciekawy występu beniaminków: Płomienia Radawnica i Piasta Złotów - pokazali w I kolejce że nie jest im obce piłkarskie rzemiosło. Mogą sprawić sporo niespodzianek, gdyż są dla przeciwników wciąż sporą niewiadomą, dodatkowo smaku podkręca fakt że zmierzą się ze zwycięzcami inauguracyjnych meczów I kolejki.