Przed nami II kolejka ligi powiatowej PZ LZS Złotów

• autor: Tomas_March, 2013-09-13 07:14

Już w najbliższą niedzielę 15 września kolejne emocje w lidze powiatowej PZ LZS Złotów. Tym razem jako pierwsi na boiska wyjdą piłkarze Grupy II. Początek niedzielnych zmagań punktualnie o godzinie 12:30, wtedy to usłyszymy pierwszy gwizdek po tygodniowej przerwie. To dopiero druga kolejka i wciąż rodzi się mnóstwo pytań i niewiadomych:

Czy Piast Zalesie  i Gwda Kamień są w stanie powtórzyć znakomity występ sprzed tygodnia i wciąż piastować fotel lidera? Czy po fatalnym początku Skórka i Stara Wiśniewka, będą w stanie się zrehabilitować i zmyć z siebie gorycz porażki? Jakie roszady czekają na nas w środku tabel?  Na te i inne pytania odpowiedzi wraz z krótkim podsumowaniem kolejki znajdziecie nie gdzie indziej jak na stronie PZ LZS Złotów już w niedzielę wieczorem.

Wszystkim drużynom życzymy POWODZENIA!!!

Uwaga/ Attention/ Achtung

[Jeżeli jest wśród Was - sympatyków PZ LZS Złotów ktoś chętny aby napisać dłuższą relację z wybranego meczu, połączoną np. z komentarzami i samoocenami zawodników, kibiców, itd. przed / po spotkaniu, to prosimy o kontakt bezpośrednio na  e-mail: tomasz.marzec@yahoo.com , lub pozostawienie informacji w  komentarzach. Z chęcią takowy artykuł dołączylibyśmy do podsumowania kolejki aby urozmaicić relację. Oczywiście pomożemy w zredagowaniu takiego sprawozdania ].

STOPKA

autor: jarzyna83 2013-09-13 11:58:54

Profil jarzyna83 w Futbolowo KOLEJKA 2 ZAPOWIADA SIĘ BARDZO EMOCJONUJĄCO

autor: ~~piaścik ze Skica 2013-09-14 09:38:40