VIII kolejka ligi powiatowej PZ LZS Złotów za nami!

• autor: Tomas_March, 2014-04-07 06:32

VIII kolejka ligi powiatowej PZ LZS Złotów, czyli pierwsze starcie po przebudzeniu z zimowego letargu dostarczyła nam wielu niespodzianek, byliśmy świadkami aż trzech remisów, dwóch porażek na własnym terenie i w sumie aż pięciu zwycięstw. Na szycie tabel bez zmian liderzy wciąż mają zapas punktowy nad rywalami, jednak już pomiędzy kolejnymi miejscami różnice są na tyle niewielkie, że jedno potknięcie może nieźle przetasować kolejność.

W grupie I w rewanżowym starciu beniaminków KP Piast Złotów i Płomień Radawnica podzieliły się punktami remisując spotkanie 3:3. Piast Zalesie pewnie pokonał drużyną TPS Skórka 6:2. Kolejnym podziałem punktów, choć sporą ilością bramek za sprawa wyniku 5: 5 zakończyło się również spotkanie Górznej, gdzie miejscowa drużyna Tacconi podejmowała Sokoła Świętą. Zespół Novi Nowiny na własnym terenie uległ przyjezdnym ze Śmiardowa Krajeńskiego 1: 3 i Grom awansuję w tabeli.

W grupie II obecny lider Piast Skic nie powtórzy już wyniku z rundy jesiennej i nie zdobędzie kompletu punktów. Orzeł Stawnica tym razem nie pozwolił się ograć i spotkanie zakończyło się remisem 1: 1 i podziałem punktów. Jedność II Zakrzewo pewnie pokonała na własnym terenie Huragan Nowa Święta 5: 0 dopisując do swojego konta tak cenne 3 punkty. Iskra  Czernice na własnym terenie nie dała szans przyjezdnym z Victorii Józefowo i pokonała rywali 5:2. Naprzód Stara Wiśniewka musiała dziś uznać wyższość przyjezdnych z Gwdy Kamień, której piłkarze pokonali gospodarzy 2:4 inkasując tym samym 3 punkty na rozpoczęcie wiosennej rywalizacji.

Po ósmej kolejce liderami tabel w swoich grupach nadal są: KP Piast Złotów & Piast Skic.

autor: ~anonim 2014-04-07 17:08:19

avatar a o meczu wisniewka - kamien redaktor zapomnial?

autor: ~max 2014-04-07 20:50:04

avatar pan redaktor z pewnością wrzuci relacje z meczu Wiśniewka-kamień z pewnością jest zabiegany :)

autor: Tomas_March 2014-04-07 22:06:18

Profil Tomas_March w Futbolowo Witam,
Dzięki za czujne oko. Nie zapomniałem o meczu pomiędzy Wiśniewką i Kamieniem. Brak informacji spowodowany był niedopatrzeniem. Od wczoraj podczas aktualizacji wyników i dziś podczas dodawania opisów miałem niesamowitego pecha trafiając raz po raz na przerwę techniczną serwisu i zmiany nie nadpisywały się. To tyle na moje usprawiedliwienie. Przepraszam, krótka notka z meczu już dodana. Jeszcze raz dziękuję za czujne oko. Pozdrawiam.