Przed nami IX kolejka ligi powiatowej PZ LZS Złotów

• autor: Tomas_March, 2014-04-11 09:00

Już w najbliższą niedzielę 13 kwietnia kolejne emocje w lidze powiatowej PZ LZS Złotów. Przed nami druga odsłona rundy wiosennej, którą tym razem rozpoczną drużyny Grupy II. Początek niedzielnych zmagań punktualnie o godzinie 12:30, wtedy to usłyszymy pierwszy gwizdek po tygodniowej przerwie. To dopiero druga rewanżowa kolejka i wciąż rodzi się mnóstwo pytań i niewiadomych.

KP Piast Złotów vs Piast Zalesie. Dość niecodzienna sytuacja, bo chociaż gospodarzem rewanżowego spotkania jest Piast Złotów, to spotkanie zostanie rozegrane na ziemi Piasta Zalesie. W pierwszej konfrontacji obydwu zespołów atut własnego boiska nie pomógł jednak gospodarzom i Złotowianie wywieźli 3 punkty. Jak będzie tym razem?

Grom Śmiardowo Krajeńskie vs. Tacconi Górzna. Oba zespoły dzieli w tabeli tylko 1 punkt różnicy. W pierwszej konfrontacji to zawodnicy Tacconi okazali się lepsi i zainkasowali dla swojej drużyny cenne 3 punkty. Jednak Grom na własnym terenie jest mocny i zapewne będzie chciał utrzymać pozycję wicelidera.

Płomień Radawnica vs. Novi Nowiny. Beniaminek z Radawnicy to solidna formacja z aspiracjami na finał powiatówki, i jeśli chce utrzymać się w czołówce grupy to musi to spotkanie wygrać. Nowiny po nie najlepszym starcie w inauguracyjnym spotkaniu rundy wiosennej muszą się pozbierać i zacząć zdobywać punkty.

Sokół Święta vs. TPS Skórka. To będzie praktycznie pierwsze spotkanie tych drużyn gdyż jak pamiętamy pierwsza konfrontacja tych zespołów zakończyła się po 13 minutach meczu. Za Sokołem przemawiać będzie atut własnego boiska, ale Skórka powinna poszukać w tym spotkaniu szansy na pierwsze ligowe punkty.

Piast Skic vs. Gwda Kamień. Piast to wciąż główny kandydat do finału ligi, którego zawodnicy nastawiają się wyłącznie na zwycięstwa. Jednak rundę wiosenną lepiej rozpoczęli piłkarze Gwdy Kamień, która podbudowana wyjazdowym zwycięstwem w poprzedniej kolejce ma apetyt na kolejne.

Victoria Józefowo vs. Naprzód Stara Wiśniewka. Obie drużyny pierwszej wiosennej kolejki nie mogą uznać za udaną, gdyż poniosły porażki. Obie zamykają tabelę w swojej grupie. Jednak jak to bywa z bezpośrednimi rywalami mecz zapowiada się arcyciekawie, ponieważ zdecyduje o tym, która drużyna zdobędzie pierwsze punkty, a która zamykać będzie ligową tabelę.

Huragan Nowa Święta vs. Iskra Czernice. W konfrontacji tych drużyn w pierwszym meczu poprzedniej rundy, piłkarze Iskry zdominowali boisko i pewnie wygrali. Równie dobrze rozpoczęli rundę wiosenna i zapewne będą chcieli podtrzymać dobrą passę. Drużyna Huraganu na pewno po falstarcie w poprzedniej kolejce będzie chciała sprawić swoim kibicom radość i wygrać z przyjezdnymi z Czernic.

Orzeł Stawnica vs. Jedność II Zakrzewo. To będzie pierwsze spotkanie tych drużyn twarzą w twarz, gdyż jak pamiętamy, w poprzedniej rundzie Orły nie doleciały na mecz do Zakrzewa. Orły to drużyna, która na własnym terenie nie przegrała meczu, i jest pierwszym zespołem, który odebrał punkty niepokonanemu Piastowi Skic. Drużyna Jedności zapewne przyjedzie podbudowana domowym zwycięstwem w poprzedniej kolejce, z apetytem na kolejne, bo wciąż walczy o miejsce na podium.

autor: ~Kl007 2014-04-15 08:03:51

avatar A gdzie podziały sie komentarze po meczowe ... ?

autor: ~max 2014-04-17 22:46:33

avatar no właśnie gdzie komentarze???