PZ LZS Z³otów - strona nieoficjalna

• *** Witamy na oficjalnej stronie PZ LZS Z³otów. *** Strona po¶wiêcona jest rozgrywkom Ligi powiatowej, zrzeszaj±cej klubu i dru¿yny powiatu z³otowskiego.

Brak u¿ytkowników
zalogowanych i 2 go¶ci

ogó³em: 306 427

statystyki szczegó³owe

Aktualno¶ci

IX kolejka ligi powiatowej PZ LZS Z³otów za nami!

• autor: Tomas_March, 2014-04-15 07:59

Druga ods³ona wiosennej rywalizacji w PZ LZS Z³otów ju¿ za nami. Trójka gospodarzy musia³a dzi¶ uznaæ wy¿szo¶æ przyjezdnych, jedno spotkanie zakoñczy³o siê remisem i podzia³em punktów, a cztery dru¿yny obroni³y swoje twierdze. Na szycie tabel bez zmian liderzy wci±¿ maj± zapas punktowy nad rywalami. Po dziewi±tej kolejce liderami tabel w swoich grupach s±: KP Piast Z³otów & Piast Skic.

Gratulujemy zwyciêzcom!!!

(wiêcej w rozwiniêciu newsa)

KP Piast Z³otów vs Piast Zalesie. Rezultat meczu podobny do pierwszego starcia obydwu dru¿yn. KP Piast Z³otów ponownie wygrywa starcie przewag± trzech bramek. Ca³e spotkanie zakoñczy³o siê wynikiem 4:1.Z³otowianie utrzymuj± bezpieczna przewagê nad rywalami w tabeli

Grom ¦miardowo Krajeñskie vs. Tacconi Górzna.  Ponownie lepsi w konfrontacji tych zespo³ów okazali siê zawodnicy Tacconi. Dru¿yna gospodarzy ze ¦miardowa uleg³a przyjezdnym z Górznej 1: 3 i notuje spadek w ligowej tabeli.

P³omieñ Radawnica vs. Novi Nowiny.  £atwe punkty gospodarzy. Zespó³ z Nowin nie zjawi³ siê w Radawnicy, co skutkowa³o przyznaniem walkowera 3:0 P³omieniowi.

Sokó³ ¦wiêta vs. TPS Skórka. Sokó³ pewnie pokona³ dru¿ynê TPS Skórka 7: 2 dok³adaj±c tym samym 3 punkty do ligowej tabeli. Zespó³ ze Skórki wci±¿ pozostaje bez dorobku punktowego.

Piast Skic vs. Gwda Kamieñ.  Piast Skic kolejny raz potwierdzi³ swoj± dominacje w grupie pokonuj±c na w³asnym terenie dru¿ynê Gwdy Kamieñ 2:0.

Victoria Józefowo vs. Naprzód Stara Wi¶niewka. Victoria Józefowo zalicza kolejn± pora¿kê w rundzie wiosennej przegrywaj±c z zespo³em Starej Wi¶niewki 1:4.

Huragan Nowa ¦wiêta vs. Iskra Czernice. Boisko w Nowej ¦wiêtej ponownie zosta³o zdominowane przez pi³karzy Iskry Czernice. Gospodarze spotkania nie byli dzi¶ w stanie zatrzymaæ machiny z Czernic ulegaj±c go¶ciom a¿ 1:12.

Orze³ Stawnica vs. Jedno¶æ II Zakrzewo. Spotkanie w Stawnicy zakoñczy³o siê remisem 2:2 i obie dru¿yny musia³y siê podzieliæ punktami.

Autor: Tre¶æ:pozosta³o znaków:

Powiat Z³otowski