Przed nami X kolejka ligi powiatowej PZ LZS Złotów

• autor: Tomas_March, 2014-04-26 21:09

Po dwutygodniowej przerwie wracamy na boiska powiatówki. Co przyniesie X kolejka? Jakie roszady w ligowych tabelach? Niewątpliwie ta niedziela jak zresztą każda, kiedy to zrzeszone w PZ LZS Złotów zespoły rywalizują ze sobą zapowiada się pasjonująco. Tym razem, jako pierwsi na boiska wybiegną zawodnicy Grupy I. Początek rywalizacji o 12:30.

Piast Zalesie vs. Sokół Święta. Nie lada wyzwanie stoi przed gospodarzami tego spotkania, gdyż w pierwszym starciu tych zespołów Sokół nie dał żadnych szans na nawiązanie walki Piastowi. Tym razem jednak spotkanie będzie się odbywać w Zalesiu, więc zapewne gospodarze będą chcieli wziąć odwet i dopisać trzy punkty do swojego konta.

Tacconi Górzna vs. Płomień Radawnica. To spotkanie zapowiada prawdziwą bitwę o każdy skrawek murawy. Oba zespoły plasują się w ścisłej czołówce tabeli, co tylko nadaje soczystości przed tą konfrontacją.

Novi Nowiny vs. KP Piast Złotów.  Nowiny to drużyna, która jako jedyna pokonała Piasta Złotów, lidera tabeli i kandydata do występu w rundzie finałowej.  Czy Novi mają receptę na Piasta i będziemy świadkami kolejnej niespodzianki, czy ta porażka to było tylko potknięcie, z którego wnioski zostały dawno wyciągnięte i Piast Złotów dopisze kolejne trzy punkty do swojego konta.

TPS Skórka vs. Grom Śmiardowo Krajeńskie. Wciąż liczę na przebudzenie zespołu ze Skórki i pierwsze punkty w ligowej tabeli. Jednak zadanie przed gospodarzami niełatwe, bo Grom puka do czołówki tabeli i potrzebuje punktów.

Jedność II Zakrzewo vs. Piast Skic. Niepokonany dotąd Piast Skic  sprawdzi formę zawodników Zakrzewa na ich własnym terenie. Drużyna Jedności w meczu z Piastem będzie starała się zapewne postawić twarde warunki i łatwo skóry nie sprzeda.

Iskra Czernice vs. Orzeł Stawnica. Kolejni sąsiedzi z ligowej tabeli spotkają się w rywalizacji o fotel wicelidera. Która z drużyn wyjdzie z tego starcia zwycięsko nie wiadomo, choć na pewno kibice obu drużyn liczą na swoich zawodników.

Naprzód Stara Wiśniewka vs. Huragan Nowa Święta. Stara Wiśniewka przed własną publicznością gościć będzie drużynę Huraganu. To starcie to wielka niewiadoma, gdyż obie drużyny kiepsko rozpoczęły rundę wiosenną przegrywając dotychczasowe spotkania. Która drużyna zdobędzie pierwsze punkty tej wiosny? A może padnie remis i obie podzielą się zdobyczą?

Gwda Kamień vs. Victoria Józefowo. W rewanżowym spotkaniu Gwda podejmować będzie gości z Józefowa. Victoria póki, co nie błysnęła jeszcze w tej rundzie, i ma apetyt na pierwsze wiosenne punkty, ale zawodnicy z Kamienia nie ułatwią zapewne realizacji tego planu i postawią trudne warunki.

autor: ~kibul 2014-04-27 12:34:51

avatar 26.04.2014 15.30
KP Piast Złotów - Novi Nowiny 5-0

autor: ~KROKI 2014-04-27 14:51:00

avatar TPS Skórka vs. Grom Śmiardowo Krajeńskie. 2-7 2DO 3 PO PIERWSZEJ POŁOWIE

autor: adik1607 2014-04-27 20:11:45

Profil adik1607 w Futbolowo a jak Stara Wiśniewka z Nową Świętą?

autor: ~Huragannn 2014-04-27 20:22:56

avatar 8;4 dla gospodarzy