Przed nami XI kolejka ligi powiatowej PZ LZS Złotów

• autor: Tomas_March, 2014-05-03 21:41

Już w najbliższą niedzielę 4-go maja czeka nas jedenasta już odsłona ligi powiatowej PZ LZS Złotów i kolejne emocje z nią związane.  Zapowiada się arcyciekawa piłkarska niedziela,  ponownie dość wyjątkowa, gdyż właśnie docieramy do półmetka rundy wiosennej i każda z drużyn chcąca liczyć się w stawce musi poszukać swojej szansy do zdobycia punktów. Kolejnym niedzielnym wydarzeniem są rewanżowe słynne już w regionie derby. Liczymy na świetne piłkarskie święto z dużą dawką sportowych emocji. Dziś wyjątkowo zapowiedź w skróconej wersji, ale podsumowanie będzie już obszerniejsze :-).