Koniec rundy jesiennej

• autor: Tomas_March, 2014-11-25 18:15

Koniec rundy jesiennej w lidze PZ LZS Złotów.  To koniec zmagań ligowych ale jednocześnie czas na podsumowania, przemyślenia a w niektórych przypadkach czas na wdrożenie solidnego planu poprawy. W rundzie jesiennej najrówniejszy futbol  w "powiatówce" prezentował Piast Zalesie, który zasłużenie dzierży berło lidera. Pozostałe trzy kolejki zostaną rozegrane na wiosnę.

Gratulujemy !!!

autor: ~anonim 2015-02-26 11:07:16

avatar UWAGA LIGA POWIATOWA RUSZA 15 MARCA

autor: ~anonim 2015-04-20 21:56:25

autor: ~kibic 2015-04-20 21:59:34

avatar jest zaaaaaaaaaa karać karać i nie gadać!!! chamstwo trzeba wytępić!!!